Привіт, ми використовуємо файли cookie для вашої зручності користування сайтом.
OK, не показувати більше
Close
Click to order
КОШИК
Total: 
Прізвище та ім`я отримувача *
Телефон *
E-mail *
Спосіб доставки *
Місто / населений пункт *
Номер відділення Нової Пошти / Адреса доставки *
 
Додати крафтовий пакет?
Коментар
Промокод
Якщо у вас є промокод, введіть його в це поле
 
Ми не телефонуємо для підтвердження замовлення.
Номер та копія замовлення буде надіслана на вказаний вами e-mail.
Наш менеджер зв'яжеться з вами, якщо виникнуть додаткові питання чи уточнення.
Payment method
Обране
БЛОГ

Про бамбукову тканину

Статті
Цього року ми мріяли вразити вас не тільки асортиментом чоловічої білизни, новою колекцією жіночої та плавками, а й новою тканиною, що відкриє для вас абсолютно новий рівень комфорту та збільшить свободу ваших рухів.


БАМБУК.
Чому саме він?
Тому що тканина з бамбуку, завдяки його унікальним природним властивостям:
  • Є одним з найм'якіших матеріалів у світі
  • Поглинає і випаровує вологу тіла
  • Вбиває мікроби й надає відчуття свіжості
  • Надає прохолоду влітку і тепло зимою
  • Має захист від ультрафіолетових променів
  • Не викликає алергічну реакцію
  • Не шкодить навколишньому середовищу, адже повністю розкладається природнім шляхом.


ВИРОБНИЦТВО.
Волокна бамбуку виробляються в процесі багатоетапного розчинення целюлози з використанням легко відтворюваної деревини та виготовляються якомога екологічнішим та безпечнішим способом з можливих. 
Аби волокна бамбуку були створені необхідно багато часу. Спочатку целюлоза повинна бути оброблена і має дозріти, щоб пройти подальші складні етапи хімічної обробки. Утворена з часом медоподібна (щось на зразок нуги) маса пресується через дрібні форсунки й волокна закручуються. Потім їх кілька разів обробляють, промивають, розтягують, розрізають і сушать.

Для забезпечення кращої якості всі волокна бамбуку проходять обробку, так званий "avivage", - процес очищення тканини від зайвих барвників після того, як вона покинула чани, задля пожвавлення і відновлення кольорів. Використовуються суміші адгезивних і антисептичних речовин, які повністю біологічно розкладаються.АНТИБАКТЕРІАЛЬНІСТЬ.
Загальновідомим є той факт, що бамбук росте без використання пестицидів. Його вкрай рідко їдять шкідники та він майже ніколи не заражений різними патогенами.
Чому? Вчені виявили, що бамбук має унікальні антибактеріальні й бактеріостазні біоагенти під назвою "Bamboo Kun". Ця речовина молекулярно поєднана з бамбуковою целюлозою щільно увесь час, навіть під час процесу перетворення у бамбукові волокна.

Бамбукове волокно має виняткові природні антибактеріальні функції та функції дезодорації. Японська асоціація інспекції текстилю (JTIA) підтвердила, що навіть після п'ятдесяти прань бамбукова фібра все ще зберігає антибактеріальні властивості. Результаті тесту показують понад 70% смертності бактерій після їх інкубації на бамбукове волокно.

"Bamboo Kun", який був вперше виявлений японськими вченими, є настільки ефективною складовою, що широко додається в іншу продукцію для антибактеріального застосування.ТКАНИНА, ЯКА ДИХАЄ.
Бамбукове волокно дає шкірі можливість вільно дихати, адже має надзвичайну повітропроникність.
Окремої уваги заслуговує прохолода бамбукового волокна. Оскільки у поперечному перерізі бамбукове воно має безліч мікро-розрізів і мікро-отворів, воно має найкращу вентиляцію і поглинальні властивості. Завдяки такій незрівнянній мікроструктурі одяг з бамбукових волокон поглинає і випаровує піт людини за частку секунди. Окрім дихання такий одяг дає людям відчуття надзвичайної прохолоди та комфорту палким літом. Він ніколи не прилипає до шкіри навіть у нестерпну спеку.
За даними тестів одяг, виготовлений з бамбукових волокон, влітку на 1-2 градуси прохолодніше за звичайний одяг. Його ще називають "одяг кондиціонер".ЕКОЛОГІЧНІСТЬ та БІОРОЗПАД.
Як і інші матеріали для одягу на основі целюлози, бамбукові волокна біологічно розкладаються в грунті мікроорганізмами й за допомогою сонячного світла.
Досягнувши кінця циклу використання, одяг з бамбука можна компостувати та утилізувати органічним і екологічним чином.

Важливо знати:
Утворення ковтунців на натуральній трикотажній тканині закономірне, адже відбувається механічне тертя м'яких волокон. Видаляти їх можна за допомогою спеціальних пристроїв або щіток.


Колекція з білизни та футболок з бамбука вже на сайті!
Переходь та замовляй: www.scowth.com