Привіт, ми використовуємо файли cookie для вашої зручності користування сайтом.
OK, не показувати більше
Close
Click to order
КОШИК
Total: 
Прізвище та ім`я отримувача *
Телефон *
E-mail *
Спосіб доставки *
Місто / населений пункт *
Номер відділення Нової Пошти / Адреса доставки *
 
Додати крафтовий пакет?
Коментар
Промокод
Якщо у вас є промокод, введіть його в це поле
 
Ми не телефонуємо для підтвердження замовлення.
Номер та копія замовлення буде надіслана на вказаний вами e-mail.
Наш менеджер зв'яжеться з вами, якщо виникнуть додаткові питання чи уточнення.
Payment method
Обране

ABOUT / Про нас

#freedomitself
Привіт!
Ми SCOWTH® – команда ентузіастів з Києва, для яких власна справа це спосіб показати, що речі можуть надихати, створювати настрій, а отже і змінювати світ на краще. У перекладі з старої шотландської мови «scowth» [skʌuθ]/[скоус] означає «свобода думки, руху, самовираження», що повністю передає філософію бренда.

Позбувшись забобонів та стереотипів, надихаючись всесвітньою культурою та історією, стихіями та самим життям, грунтуючись на наших творчих здібностях з невпинним фокусом на технічні інновації, ми зробили продукти, які люблять тисячі! Втілюючи в життя наші ідеї і наповнюючи їх змістом, ми створили велику сім'ю, яка об'єднує творчих, красивих, вільних людей!
Наші продукти – не просто аксесуари у твоєму гардеробі, а елемент самовираження, один з символів твоєї волі, адже SCOWTH® – свобода як вона є!
Стань бунтарем! Відкинь забобони! Будь сміливим! Відкрий нового себе! Будь вільним!

Бренд SCOWTH® офіційно народився 8 грудня 2015 року. Ми презентували перші 6 моделей чоловічої білизни на найбільшому в Україні фестивалі українських виробників. Вже за 2 місяці світ побачила друга колекція, яка була реалізована з урахуванням усіх відгуків наших перших клієнтів, а згодом лінійка була доповнена новими продуктами, які знайшли своїх постійних прихильників. Унікальний яскравий стиль, який вирізняє SCOWTH® серед інших, надихає та допомагає бути впізнаваним та неповторним.
ДИЗАЙН
Оригінальний дизайн і широкий модельний ряд підкреслюють індивідуальність характеру і дозволяють кожному обрати настрій на весь день.
Ергономічний конструктив і міцні шви створюють продукт, що, немов друга шкіра, дарує відчуття свободи.
ЯКІСТЬ
Ми використовуємо лише сертифіковані матеріали, а кожна модель ретельно розробляється і тестується перш ніж вийти у світ і стати класикою.
ТЕХНОЛОГІЇ
В кожній нашій колекції використовується тканина виключно високої якості, найкращі бавовняні та текстуровані нитки, жакардові та сатинові бірки.
Задля найкращих результатів ми систематизуємо виробничі процеси та постійно збільшуємо технічні можливості.
СЕРВІС
Невіддільною складовою цінностей нашого бренду, на якій базується фундамент компанії, є вміння чути наших клієнтів, розуміти їх та спілкуватися задля постійного розвитку. Адже кожен клієнт стає для нас членом великої родини SCOWTH®.

БЛОГ

Останні новини з життя та розвитку бренду, лукбуки всіх колекцій, історії зі світу моди.
Усе це і багато іншого читайте в блозі від SCOWTH®.
Instagram @scowth

СТЕЖ за новинами

Будь в курсі всіх акцій та нових надходжень від SCOWTH!